شرایط ارسال

تهران:

در مورد مشتریان تهرانی، پس از سفارش شما و آماده سازی، کالا از طریق پیک نی نی جوی ظرف مدت ١ تا ٣ روز کاری بدست شما خواهد رسید( با توجه به فروش حضوری فروشگاه میتوانید در صورت خیلی فوری بودن خرید ویا انتخاب و تست اسباب بازی یا لباس به فروشگاه مراجعه کنید که مطمئناً با توجه به تنوع بالای کالاها راضی و خشنود به منزل باز خواهید گشت.
تحویل رایگان شامل سفارشهایی با ارزش بیش از صدهزارتومان و در شهر تهران میباشد. هزینه ی ارسال سفارش زیر یکصد هزار تومان برای همه نقاط شهر تهران ٧۵٠٠ تومان ثابت است.
حمل کالاهای بزرگ مثل ماشین شارژی سواری نیازمند امکانات خاص و همچنین حضور کارشناس مربوطه در زمان تحویل جهت معرفی کالا و نحوه استفاده و نگهداری میباشد. لذا هزینه حمل در تماس تلفنی و بر اساس آدرس تعیین میشود.
شهرستانها:

در مورد عزیزان خارج از تهران سفارش از طریق پست ارسال میشود که به صورت پیشتاز(اکسپرس)-تیپاکس-باربری و اتوبوس با توجه به تمایل مشتری قابل انجام میباشد.
!!توجه!!: شرکت پست بسته هایی را میپذیرد که به طور متعارف در ابعاد کوچک تا متوسط بوده و داخل کارتن های مخصوص پست قابل بسته بندی میباشند. به همین دلیل کالاهای بزرگ مثل ماشین شارژی با تیپاکس یا اتوبوس ارسال میشود که هزینه حمل تا دفاتر ارسال در تهران رایگان و از دفتر پست تا مقصد به عهده مشتری میباشد.